İNŞAAT

BAYBURT GRUP A.Ş.


Bayburt Grup AŞ taahhüt, akaryakıt satış ve işletmeciliği, sigorta ve aracılık hizmetleri, danışmanlık, iç ve dış ticaret, petrol ve türevleri dağıtımı, yaş sebze ve meyve üreticilik faaliyetleriyle geniş bir yelpaze içinde yüklenimlerini zamanından önce yerine getirme, büyük projelere imza atma, ülke ekonomisine katkı ve katma değer sağlama, kalifiye eleman yetiştirme ve çalıştırma çabaları bugün olduğu gibi yarın da yeni sektör, yeni şirket faaliyetleriyle devam edecektir. Her çalışanın sorumluluk aldığı, inisiyatif ve bağlılığa sahip, kurum kültürünü yaşatacak çalışanlarımızla, yeni nesil yönetici ve stratejilerimizle gelecek yıllara koşar adımlarla yürüyoruz. Yurt içindeki bilgi ve birikimini yurt dışına taşıyan, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da büyük proje ve işlere imza atacak olan grup şirketlerimiz yurt dışında da yaptığı işler ve hizmet kalitesinden dolayı adlarından söz ettireceklerdir.


BAYBURT İNŞAAT


Bayburt İnşaat kuruluşundan beri Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, ASKİ Genel Müdürlüğü,DSİ Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde ihale edilen baraj , gölet ,yol, sulama ve drenaj, köprü , kanalizasyon ve içme suyu inşaatları, arazi toplulaştırma ve tesviye işleri gibi tüm alt yapı işleriyle Dünya Bankası finansmanlı alt yapı işlerini başarıyla yapmış ve yapmaya da devam etmektedir. Bu taahhütlerin yerine getirilmesinde 100’ün üzerinde iş makinesi, ihtiyaç kadar araç ve gereç parkına sahip firma her geçen gün ihtiyaçları doğrultusunda makine,araç ve gereç parkını yenileyerek süresinde taahhütlerini tamamlamaktadır. Yeterli makine,araç ve gereç parkı ,teknik ve profesyonel iş gücü kadrosu ile bugün gelinen noktada sektörünün iddialı firmalarından biri olma gururuna sahiptir.


ÖZGÜN YAPI


Firma uzmanlık alanı demir yolu, liman, konut, konut alt yapıları, çevre düzenlemesi, site kurulumu, şehir kanalizasyonu, içme suyu, gölet, drenaj, Kültür Bakanlığı’na bağlı Eski Eserler restorasyonu (ince kalem işleri, el süslemeleri, çatı onarımı, taş temizleme işçiliği vs.) ve alt yapı işleri ile faaliyet yelpazesini genişletmiştir.


Çerez Kabul